BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Na štai praėjo kiek daugiau nei 2 mėnesiai nuo tos dienos, kai mano kojos, po 18 valandų skrydžio, palietė Japonijos žemę. Prisimenu, lyg tai būtų vakar, išėjus iš oro uosto, iškart pajutau karšto oro bangą, horizonte matėsi neoninės šviesos ir kalnai, kalnai, kalnai…..

Ir prasidėjo mano nuotykiai: nuo oro uosto į autobusą, iš autobuso į traukinių stotį, iš traukinio vėl į autobusą.. 3-4 persėdimai ir aš reikalingoje traukinių stotyje. Dar kelios valandos ir aš pasiekiu savo tikslą - Yamaguchi!

Gera prisiminus pirmąsias dienas - tiek daug įspūdžių! Viskas nauja, dar nematyta.. Nauja aplinka, gamta, žmonės, parduotuvės, klimatas! Dar prieš 2-3 savaites lakstėm su maikėm vakarais. Dabar jau tenka dėtis striukytes ir šiltesnius batus :D nors ir +8 dienomis, vistiek jau šalta… norisi kad greičiau ateitų pavasaris, tačiau su pavasiu prabunda ir padarai, kurių nenorėčiau arti savęs prisileisti. Pvz: kaip jum tokie voriukai? :D

Tokie ant kiekievo medžio gyvena… visokių tokių ir kitokių dalykėlių čia apstu..

Tai štai, sėdžiu savo kambaryje ir pro balkono langą matau įvairiausias šviesas. Faina, smagu… Laukiu Kalėdų. Nors Japonijoje tai nėra nei šventė, nei tradicija, jie mėgsta puošti miestą ir savo namus. Ech, gražu ir smagu :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Vienas komentaras įrašui “Belaukiant Kalėdų Japonijoje”
  1. Tiesa pasakius, norejosi ilgesnio pasakojimo. Japonija - viena is mano favoriciu. Neatsilaikau pries istorijas apie ja. O dar nuotraukos. Ir isbuvai ten jau 2 men. Manau, tikrai turi, ka papasakoti. :)

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Komentuokite